Bid Market - місце зустрічі постачальників та продавців

Що таке Bid Market?

Це закрита онлайн-платформа, доступна виключно авторизованим бізнес-агентам Western Bid.

У Bid Market будуть представлені товари постачальників для продажу в магазинах бізнес-агентів - продавців з досвідом понад 300 продажів, які мають активні магазини і отримали статус бізнес-агента Western Bid.

Для бізнес-агентів - це можливість знайти унікальні товари, розширити асортимент або делегувати виробництво. А для постачальників це шанс представити свої товари на Etsy або eBay в магазинах з хорошим рейтингом, відгуками і постійним покупцями, де продажами будуть займатися професіонали.

Як це працює
1
Щоб стати бізнес-агентом, потрібно заповнити заявку на нашому сайті
Всі ваші дані конфіденційні і не будуть розміщуватися у відкритому доступі. Бізнес-агентом може стати клієнт Western Bid, досвідчений продавець, який має понад 300 продажів на eBay або Etsy. Для отримання статусу авторизованого бізнес-агента буде потрібно пройти інтерв'ю зі співробітниками Western Bid.
2
В системі Western Bid створений спеціальний онлайн-маркет - Bid Market. До нього будуть мати доступ виключно авторизовані бізнес агенти.
Зареєстровані користувачі Western Bid, аккаунт яких пройшов верифікацію, зможуть через свій особистий кабінет запропонувати для продажу свій товар. Його бачитимуть лише авторизовані бізнес-агенти. Вони як на аукціоні будуть пропонувати ціну для продажу цього товару. Якщо постачальника влаштовує ця ціна, він підтверджує угоду і обговорює з продавцем умови.
3
Ми надамо рекомендації з організації взаємовигідного співробітництва і будемо надавати інформаційну підтримку
Грунтуючись на нашому двадцятирічному досвіді з тисячами клієнтів, ми підкажемо, які питання необхідно обговорити і на яких умовах можна працювати. Під час інтерв'ю наш співробітник дасть рекомендації та детальні інструкції з організації роботи. Усім процесом відбору товару, продажу та доставки буде керувати продавець. Робота з постачальником буде на тих умовах, на яких продавець з постачальником домовляться.
Переваги для бізнес-агентів
Збільшення кількості товарів і товарних ніш
Розширення бізнесу
Збільшення прибутку
Безцінний досвід організації та управління бізнесом
Готові стати авторизованим бізнес-агентом?
Станьте бизнес-агентом
Заполните эту форму, если хотите расширить ассортимент своего магазина и размещать в нем товары поставщиков
Ваш клиентский номер/логин в системе Western Bid
Ваш email
Ниша, в которой работает ваш магазин/ниша, которую вы рассматриваете для работы
Ваше территориальное местонахождение (город и страна)
На каких платформах вы продаете
Под каким именем вас можно рекомендовать поставщикам (мы гарантируем конфиденциальность ваших личных данных)
Ваши контакты, которые можно дать поставщикам для связи (могут отличаться от регистрационных данных)
Мы гарантируем конфиденциальность всей предоставленной вами информации
Ви самостійно зможете відібрати цікаві вам товари постачальників і домовитися про комісії. Зверніть увагу, що ті товари, які ви додасте у ваші магазини, не повинні бути заборонені до продажу через Western Bid і не повинні порушувати політику Etsy і eBay.