Як отримати дозволи на вивезення предметів мистецтва та виробів з каміння і дорогоцінних металів?

Працюємо з
Western Bid співпрацює з брокерською службою в Україні, що отримує дозволи Міністерства культури на вивезення для предметів мистецтва (картин, скульптур, ікон та інших товарів, що становлять культурну цінність), а також дозволи гемологічного центру на вивіз виробів з каміння в разі їхнього відправлення консолідованими доставками ДИРЕКТ і ПЛЮС та в разі кур'єрської прямої адресної відправки UPS Експрес.

Увага! Отримання дозволу для вивезення предметів мистецтва (крім ікон), a також дозволу для вивезення виробів з напівкоштовних і не дорогоцінних каменів БЕЗКОШТОВНІ для клієнтів Western Bid. Однак клієнти повинні докласти додаткові документи до посилці в разі, якщо вона містить предмети, що потребують дозвіл на вивезення.
Якщо Ви надсилаєте вироби, що вимагають дозволу, прямою адресною доставкою UPS або консолідованою відправкою ДИРЕКТ, то Вам потрібно додати до комплекту документів кольорове (це прискорить процедуру) або ж ч/б фото товару і лист розміру А4 із зазначенням:
найменування товару
найменуванням металу
назвою каменю
вагоюу грамах каменю і/або металу
Ви також можете завантажити, роздрукувати та заповнити готову форму.
Приклад 1: Ви відправляєте срібну каблучку з агатом. Потрібно роздрукувати на принтері фотографію товару, а також на окремому аркуші паперу вказати прописом від руки або надрукувати:

  • Найменування виробу: каблучка.

  • Метал: срібло.

  • Вага металу: 2 гр.

  • Камінь: Агат.

  • Вага каменю: 3 гр.

Потім вкласти фотографію і лист з описом в пакет документів.

Приклад 2: Ви відправляєте сережки зі сталевого дроту з рубіном. Потрібно на окремому аркуші паперу вказати прописом від руки або надрукувати:

  • Найменування виробу: сережки.

  • Камінь: Рубін.

  • Вага каменю: 4 гр.

Потім вкласти фотографію і лист з описом в пакет документів.

Якщо ви надсилаєте вироби, що вимагають дозволу, консолідованою відправкою ПЛЮС, то зазначений вище лист паперу з описом і фото товару прикріплюєте до посилці степлером, скріпкою, мотузкою, гумовою або липкою стрічкою.

Для культурологічної експертизи потрібно завантажити, заповнити та докласти наступну форму.

Увага! Якщо ви відправляєте ікони, то в цьому випадку культурологічна експертиза є платною, проводиться протягом 3-5 робочих днів і коштує приблизно 1300 гривень. Результат експертизи може бути негативним, і тоді ікона відправляється назад нашому клієнтові за його рахунок.

Якщо у вас вже є експертиза музею або міністерства культури для відправки ікон, то для митниці цього достатньо, додаткову експертизу робити не потрібно.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом