Як замовити картку ePayments і які умови виведення на неї грошей?

Працюємо з
Ви можете замовити картку в доларах з американської системи обслуговування Western Bid тільки з Особистого Кабінету клієнта Western Bid.

Вам необхідно пройти реєстрацію в системі ePayments, пройшовши за посиланням з Особистого Кабінету, а потім, після завершення реєстрації та отримання номеру е-Wallet (гаманця ePayments), ви зможете замовити фізичну картку в Особистому Кабінеті.
Якщо у вас вже є реєстрація в системі обслуговування ePayments, яку ви пройшли самостійно, а не через посилання з Western Bid, то ми також зможемо виводити вам гроші. Система ePayments влаштована таким чином, що у кожного користувача є свій гаманець eWallet, до якого прикріплена картка MasterCard. Картку можна поповнювати зі свого гаманця. Ми виводимо гроші вам на гаманець, тому при запиті на виведення ви маєте вказати номер свого гаманця (або ePID — це одне й те саме) в форматі 000-000000.

Увага! З 1-го серпня ePayments призупинив видачу дебетних карток, проте Western Bid продовжить видачу карток ексклюзивно і тільки своїм клієнтам-продавцям аж до відновлення видачі карток системою ePayments.

Ви зможете зняти гроші в банкоматі, а також вивести їх в інші платіжні системи.
Увага! Тарифи на обслуговування є коректними на 1 квітня 2017 року. Актуальні тарифи можуть відрізнятися, будь ласка, ознайомтеся з актуальними тарифами на обслуговування безпосередньо на сайті ePayments: тарифи євро-карти і тарифи доларової карти.
Інструкція з активації

Після того, як ви отримали картку поштою, її потрібно активувати на сайті ePayments. Як тільки ви активували картку, ви отримуєте лист з проханням зателефонувати і отримати ПІН. Ви можете дізнатися ПІН-номер прямо на сайті без дзвінка, для цього натисніть на лінк Побачити ПІН (View PIN).
Щоб побачити ПІН, вам буде потрібний секретний код, що ви вибрали при оформленні картки:
Верифікація акаунта для підняття лімітів в ePayments

Для верифікації акаунта необхідно за допомогою форми завантаження документів в Особистому Кабінеті ePayments відправити копії таких документів:

  • копію паспорта (основні сторінки з даними та адресою) або іншого посвідчення особи, номер і дані якого були вказані в процесі реєстрації (при заповненні форми на реєстрацію)
  • документ, що підтверджує адресу доставки карти (білінг адреса) — квитанція/рахунок або банківська виписка, виписана на ім'я клієнта, терміном давності не більше 3 місяців. Якщо ж цю адресу доставки карти вказано в паспорті, то просимо завантажити копію повного розвороту сторінки паспорта з зазначенням адреси постійної реєстрації.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом