Як імпортувати товари з ETSY на LAVKY?

Процес імпортування товарів максимально простий. Все, що треба зробити продавцю - це натиснути на 2 кнопки, і товари будуть додані в каталог товарів на Lavky.

Почати можна відразу з Особистого Кабінету WesternBid і, перейшовши на торговельний майданчик Lavky, вибрати меню "Товари":


Оминаючи процес створення нового товару, переходьте до меню "Товари":
Натисніть на пункт меню зверху "Товари", і потім у випадаючому меню виберіть "Import from Etsy".
Перед тим як почати імпорт товарів в каталог, радимо завжди перевірити, скільки товарів вже є в наявності у вашому магазині:
На наступній сторінці вам треба буде ввести назву вашого магазину на платформі Etsy і натиснути на кнопку "Почати імпорт":

(В даному прикладі, був узятий магазин Otstudia (з дозволу продавця) тільки заради прикладу. Всі списки товарів, додані в магазин Ron Shop, з магазину Otstudia після створення інструкції, будуть видалені)


Натисніть на кнопку "ОК" для підтвердження того, що ви хочете продовжити імпорт:
На наступному етапі у своїй Адміністративній Панелі ви побачите усі товари, що були перенесені з платформи Etsy на lavky.com. Зверніть увагу на всі можливості і вказівки до дії:
Продавцям надана можливість пошуку товарів за фільтрами, наприклад, можна перевірити чи були які-небудь товари вже додані раніше в каталог:
Вам тепер тільки треба відзначити ті товари, які ви хотіли б додати в каталог, ви можете відзначити, або деякі товари, або всі товари. Продавець зазначає кілька товарів на імпорт, вибирає валюту, і натискає на кнопку "Додати в каталог":
Після закінчення обробки, система видає повідомлення про те, скільки товарів було нових і скільки було додано в каталог:
Оскільки фільтр був виставлений на "Всі товари", після того як імпорт був завершений, в списках видно тепер все 160 товарів і той товар, який вже в каталозі відзначений зеленою галочкою нагорі списку. Помінявши фільтр на "Вже у каталозі", можна побачити тільки ті товари, що мають статус "Вже у каталозі" позначений зеленою галочкою:
У вашому магазині поповнення! Всі товари, що були імпортовані з платформи Etsy, тепер знаходяться і на lavky.com:
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом