Чи можна підключити свій онлайн-магазин до Western Bid для прийому платежів?

Працюємо з
Ми працюємо з онлайн-магазинами на індивідуальних засадах. Для підключення прийому оплат з інтернет-магазину, зв'яжіться з нами електронною поштою: вкажіть web-адресу вашого магазину та напишіть заяву на підключення у довільній формі, вказавши, чим ви торгуєте або збираєтесь торгувати. Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами, проведе невеличке обов'язкове інтерв'ю та з'єднає з програмістом, який допоможе вам з інтеграцією.

Зверніть увагу: з 1 липня 2018 року PayPal працює тільки з сайтами, що мають SSL сертификаты з SHA-256 алгоритмом та VeriSign G5 Root Certificate (а не G2), а також мають TLS 1.2 (а не 1.1 чи 1.0). Перевірте ці параметри у своїх провайдерів. Якщо ваш магазин підключений до Western Bid та не відповідає вищезгаданим вимогам, автоматична робота з платежами зупиниться, а магазин буде відключено від Western Bid.

Ми розробили спеціальний шлюз для гарантованого підключення будь-яких сторонніх магазинів у повній відповідності до вимог PayPal. Аби підключити свій магазин до цього шлюзу, необхідно якомога швидше подати заяву на shop@westernbid.info

ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НЕ СТОСУЄТЬСЯ ВЛАСНИКІВ МАГАЗИНІВ НА ETSY ЧИ EBAY!


Заявка на підключення магазину до системи прийому платежів через Western Bid
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом