Чи можна роздрукувати етикетку UPS в
пересильному центрі?

Працюємо з
Ви можете роздрукувати етикетку-лейбл для USPS в пересильному центрі Western Bid в Києві. Ця послуга безкоштовна.

Увага! У пересильних центрах Western Bid в першу чергу будуть відправлятися посилки, що надійшли з уже роздрукованими і наклеєними етикетками. Термін роздрукування і наклеювання етикеток на посилки, що надійшли без етикеток, може становити до 1-го робочого дня, відповідно, час гарантованої доставки таких посилок збільшується на 1 робочий день. Переконливе прохання: не обертайте посилки для консолідації плівкою (рекомендуємо обернути захисною плівкою тільки товар всередині посилки). Плівка ускладнює сканування штрих-кодів, що істотно ускладнює процес обробки посилок і збільшує термін доставки.

Послуга доступна всім нашим клієнтам: як киянам, так і жителям інших регіонів. Посилку без етикетки можна принести нам особисто або відправити нам на адресу центру обробки Western Bid.

Аби скористатися цією послугою, потрібно, як і раніше, оформити посилку в особистому кабінеті Western Bid. Однак замість роздрукування та наклеювання етикетки на посилку слід написати від руки на коробці або упаковці:
Номер етикетки, що розташований під штрих-кодом
Прізвище одержувача
Перші п'ять цифр індексу одержувача
Писати слід чітким почерком, бажано — фломастером або маркером.

Увага! Не пишіть на окремому аркуші паперу — він може загубитися. Пишіть прямо на упаковці. Не вкладайте написаний номер в посилку — ми не розкриваємо і не переупаковуваємо посилки. Номер має бути написаний зовні упаковки.

Увага! Ця послуга пропонується тільки для посилок консолідації Плюс і не поширюється на посилки, відправлені іншими способами.

Ось приклади того, як слід маркувати посилки:
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом