Як вивести гроші на рахунок ФОП у ПриватБанку?

Працюємо з
З 27-го квітня 2015 року Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки в ПриватБанку в доларах і євро.
Вартість переказу з Western Bid
Виведення грошей з рахунку в американській системі Western Bid БЕЗКОШТОВНЕ, якщо виведення не частіше ніж один раз на сім днів. Якщо частіше, то вартість виведення складе $ 3.00 USD за один переказ незалежно від суми переказу. Зверніть увагу, безкоштовне виведення можливе раз на тиждень для одного з цих способів виведення: на картку ПриватБанку, ФОП ПриватБанку або карту Монобанку. Якщо ви використовували один з них, інші протягом наступних 7 днів будуть з комісією 3 $.
Терміни
Термін виведення з моменту обробки запиту на виведення і до зарахування грошей на рахунок в ПриватБанку складає 2 робочих дні.
Тарифи по картках і рахунках ПриватБанку
  • Зарахування на поточний рахунок фізичної особи — без комісії;
  • зняття готівки з поточного рахунку фізичної особи — 1% від суми зняття.
Обмеження
Ліміт 3000 $ на 24 години.
Інструкція з виведення
В Особистому Кабінеті системи обслуговування в розділі (зліва) "Виведення коштів" натисніть на "Створити запит", і після вибору транзакцій для виведення встановіть спосіб оплати "Рахунок ФОП у ПриватБанку". Потім заповніть необхідні поля і надішліть запит на виведення.

Зверніть увагу: виведення можливе лише на доларовий рахунок і лише після підписання договору, в якому зазначені реквізити банку. Якщо раніше був підписаний договір, але реквізити змінилися, необхідно підписати та надіслати нам новий договір із новими реквізитами.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом