Як вивести гроші на рахунок у ПриватБанку?

Працюємо з
З 27-го квітня 2015 року Western Bid відкрив можливість виведення грошей на валютні рахунки в ПриватБанку в доларах і євро.
Вартість переказу з Western Bid
Виведення грошей з рахунку в американській системі Western Bid БЕЗКОШТОВНЕ, якщо виведення відбувається не частіше ніж один раз на сім днів. Якщо частіше, то вартість виведення складає $ 3.00 USD за один переказ, незалежно від суми переказу. Вартість виведення грошей з рахунку в європейській системі Western Bid складає € 2.00 EUR за один переказ, незалежно від частоти виведення і суми переказу.
Терміни
Термін виведення з американської чи європейської системи обслуговування Western Bid з моменту обробки запиту на виведення і до зарахування грошей на рахунок в ПриватБанку складає 2 робочих дні.
Тарифи по картках і рахунках ПриватБанку
  • Зарахування на поточний рахунок фізичної особи — без комісії;
  • зняття готівки з поточного рахунку фізичної особи — 1% від суми зняття.
Обмеження
Обмежень з боку Western Bid немає. Виведення коштів можливе в рамках встановлених законодавством України лімітів для рахунків ФОП.
Інструкція з виведення
В Особистому Кабінеті системи обслуговування в розділі (зліва) "Виведення коштів" натисніть на "Створити запит", і після вибору транзакцій для виведення встановіть спосіб оплати "Кредитна карта ПриватБанку", незалежно від того, яка у вас відкрита карта ПриватБанку, або просто відкритий валютний рахунок. Потім заповніть необхідні поля і надішліть запит на висновок.

Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом