Продавати на EBAY?
Або не продавати?

Працюємо з
Продавати чи не продавати на EBAY - ось в чому питання. Чи добре живе і смачно обідає продавець на EBAY? Чи можливо в наш час взагалі щось заробити в інтернеті?

Отже, спочатку говоримо про мінуси:

  • Ніякої оплачуваної відпустки, соціального страхування або будь-яких пенсійних бенефитов.
  • Хто не працює - той не їсть: всі перерви в роботі виключно за свій рахунок. Час роботи з 8 до 5 вже в минулому: день продавця ненормований. Звичайно, ви можете не працювати вранці, а також у неділю, але - це, знову ж таки, буде за ваш рахунок.
  • Облік і бухгалтерія - неодмінні супутники продавця. Якщо немає здібностей з розрахунками і немає поруч нікого здатного робити це для вас - забудьте про EBAY і знайдіть роботу в іншому місці.
  • ТОВАР з великої літери. Дешевий і затребуваний. Якщо немає до нього доступу або він закінчився - «вуаля», як кажуть французи, з товаром закінчилася і ваша трудова діяльність.
Тепер - найцікавіше! Перетворимо мінуси в плюси, і додамо дещо до отриманої суми:
Сплаченої відпустки немає, але це коректно лише частково. Якщо за рік ви не заробили на (хоча б) два тижні в пансіонаті - ви просто скнара і не хочете собі в цьому зізнатися. Не забувайте, час відпустки та її тривалість ви обираєте собі самі, а значить - ви економите гроші. Якщо завтра з'явиться гарячий тур до Таїланду, ви не пропустите його через розклад відпусток, нав'язаний вам підприємством або конторою, де ви служите або працюєте.
Пенсія - це ВАЖЛИВО. Організуйте індивідуальне підприємництво, як роблять багато наших клієнтів, і у вас буде і стаж, і мінімальна пенсія. Але давайте зізнаємося собі - хіба тернистий шлях продавця на ebay не припускає дещо більшого доходу, ніж зарплатня молодшого наукового співробітника? Секрет ebay полягає в тому, що там НЕМАЄ неуспішних ПРОДАВЦІВ (природний відбір працює швидко і ефективно - або стаєте Power Seller, або ваших товарів на аукціоні ніхто не знайде). Тому, якщо у вас все складеться добре, то забезпечена старість - це «програма-мінімум».
Чи можна, працюючи інженером, попросити тещу допомогти із завданням? Або попрацювати тиждень за вас? А може, вам вдасться найняти сусідського хлопчика, щоб він замінив вас під час відсутності? Зрозуміло, що ці питання - риторичні. Продажі на ebay мають кілька складових, які можна доручити різним людям на час вашої відсутності, і справа від цього не постраждає. Ось вам і відповідь на питання про необхідні або вимушені перерви в роботі.
Ненормований робочий день має також свої плюси - ви і тільки ви вирішуєте, коли вам працювати, а коли - ні. У вас немає проблем з пробками, ви стаєте більш вільним, і єдине, чого варто остерігатися - це небажання зупинитися. Адже кожна година - це ще додаткові 50-100 доларів ... Продавати на ebay - штука цікава.
EBAY бере на себе багато функцій бухгалтера, причому - безкоштовно. Система обслуговування Western Bid показує майже всі ваші витрати і баланс. Якщо в кінці місяця ви, отримавши гроші за продажу, не в змозі відняти з отриманої суми витрати на товар і пересилку, то ваш диплом середньої школи, швидше за все, був куплений на чорному ринку. Працюючи на ebay, ви не повинні обчислювати відсоток за ставками або норми усушки / утруски товарів при транспортуванні - простого калькулятора вам буде цілком достатньо. При цьому тільки ви знаєте про те, скільки ви заробляєте - чи це не плюс?
Підписуючи мирний договір, потрібно починати готуватися до війни. Якщо ви знайшли свою нішу на ebay.com, першорядної вашою турботою буде виявлення ще однієї на випадок закриття першої. Якщо у вас всього один товар, продаж якого приносить вам прибуток, то ваше становище дуже хитке. Однак в разі, якщо таких товарів декілька, і знаходяться вони в різних категоріях - ви непотоплювані, і зміни ринку або попиту не позначаться на вашому благополуччі.
Ви і тільки ви будете вирішувати, чи варто займатися таким бізнесом, як продаж товарів на ebay. Мета ж даної статті - дати вам додаткові аргументи «за» і «проти», про які ви, можливо, не замислювалися раніше.

Успіхів!
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом