Як продавати на Shopify?

Працюємо з
Shopify.com - найдинамічніший маркет, що складається з самостійних магазинів. Він ідеально підходить для підприємців, які хочуть швидко і без витрат відкрити свій власний магазин. Крім того, використання Shopify надає доступ до безлічі власних додатків Shopify.

Як же почати торгувати на Shopify?
Потрібно зайти на сайт маркетплейса і пройти нескладну процедуру реєстрації, заповнивши всі поля запропонованої анкети.
Придумати назву вашого магазину і подати запит на його підключення. Зверніть увагу, коли ви працюєте за системою дропшіппінг, Western Bid залишає за собою право відхилити ваш запит на підключення до прийому платежів, якщо у вас недостатньо досвіду в сфері електронної комерції (наприклад, немає працюючих магазинів на міжнародних маркетплейсах).
Зареєструватися в Western Bid для того, щоб отримувати оплати від покупців, а також легко і швидко відправляти посилки в Америку і Європу.
Необхідно розмістити перші оголошення.
Налаштувати способи доставки. Через особистий кабінет Western Bid ви можете оформити відправки: Укрпоштою (оплата на відділенні, повністю не заклеювати - їх перевіряють); Консолідація Плюс - тільки в США (оплата з рахунку Western Bid), UPS Express - в 100+ країн світу (оплата з рахунку Western Bid).
Продаж відбувся? Впишіть номер відстеження в Особистому Кабінеті Western Bid і зробіть запит на виведення грошей.
Зверніть увагу: для клієнтів-продавців, які працюють з Western Bid менше ніж півтора місяці, діють додаткові обмеження (так зване "Правило Новачка"). Термін дії "Правила Новачка" — 45 днів з моменту отримання першого платежу. В цей період виведення грошей клієнту-продавцю з рахунку у Western Bid здійснюється тільки в двох випадках:
  • Отримано підтвердження від покупця про доставку товару (тобто покупець залишив відгук-feedback на сайті продажу).
  • Минуло 45 днів з моменту зарахування платежу на рахунок продавця в системі Western Bid.
Заявка на підключення магазину до системи прийому платежів через Western Bid
Вітаємо! Ви почали продажі на Shopify!
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки за безкоштовним номером:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 до 21.00 за Києвом