Які переваги у доставки
UPS Експрес?

Працюємо з
Головна перевага — це швидкість доставки. UPS гарантує доставку до Європи протягом 2 робочих днів, а в США — 3 робочих днів.

Використання швидкої доставки, безумовно, підвищить ваші рейтинги як продавця. Звиклі до швидкої дводенної доставки Амазону американці і європейці тут же внесуть вас допереліку пріоритетних продавців та напишуть безліч позитивних відгуків.

Крім того, швидка доставка допомагає і вам бистріше отримувати гроші і продавати більше товарів. До того ж трекінг-номер UPS і сертифікат про доставку приймаються як доказ доставки в усіх суперечках, диспутах і скаргах PayPal, Etsy або еBay.

І, звичайно, ви тепер зможете в своїх лотах і магазинах пропонувати експрес-доставку поряд зі звичайною. Нижче наведено кілька прикладів експрес-доставки з України в США.

Друга беззаперечна перевага — вартість доставки. Ціни починаються з 614 гривень за 0.5 кг в США і 550 гривень за 0.5 кг в Європу. Детальніше ціни на пересилку можна дізнатися за допомогою калькулятора UPS в Особистому Кабінеті.
Третя перевага (в порівнянні з усіма іншими експрес-доставками) — це розрахунок актуальної ваги. Не є секретом, що більшість доставок користуються так званою "об'ємною" вагою, і якщо така об'ємна вага більше актуальної, то по ній і розраховується вартість відправлення. Та тільки для наших клієнтів діє правило: якщо сума трьох сторін посилки не більше 65 см при довжині найбільшої сторони не більше 40 см, то розрахунковою вагою є актуальна вага. Інакше кажучи, посилка об'ємною вагою у 2.5 кг і реальною вагою в 1 кг буде відправлена за ціною актуальної ваги!

Четверта перевага — UPS Експрес доступна в будь-якому куточку країни. Якщо пункт прийому посилок від вас далеко, ви можете переслати БЕЗКОШТОВНО Новою Поштою призначену для відправлення UPS Експрес посилку прямо до центрального відділення UPS за адресою: Київ, склад Нової Пошти №18, власнику телефонного номера 050-579-06-65 (одержувач: ЮПС).

При оформленні посилки у відділення Нової Пошти слід також вказати код ЄДРПОУ: 20044695

П'ята перевага — UPS моніторинг, який є у вашому Особистому Кабінеті в Western Bid.
Шоста перевага — прямі контакти з усіх питань доставки.

Гаряча лінія для наших клієнтів в Україні з усіх питань доставки: 0 800 211 581

Телефон менеджера UPS з доставки Western Bid: 050-579-0665

Виклик кур'єра для клієнтів Western Bid за номером: 044-520-50-73

E-mail для зв'язку: info@westernbid.info

Також ми здійснюємо безкоштовні пошук і переадресацію посилок. Повернення посилок назад відправнику (за необхідності) до 0.5 кг — безкоштовно, понад 0.5 кг — за ціною відправлення.

Безкоштовно надаємо склад для зберігання посилок в США і Європі до 3-х місяців.

Робимо безкоштовну гемологічну і культурологічну експертизи для експорту.

Відшкодовуємо протягом двох робочих днів вартість посилки, якщо вона була застрахована. Вартість страховки всього 1% від актуальної вартості вкладення + пересилка, без мінімуму.
Нижче наведені приклади відстеження реальних посилок UPS (зверніть увагу на терміни!):
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом