Які потрібні документи для підтвердження реєстрації?
Коли і як їх надіслати?

Працюємо з
Документи, що підтверджують особу клієнта-продавця, слід надіслати одразу після першого продажу і до оформлення першого запиту на виведення грошей з Western Bid.

Якщо ви нічого не продали, документи надсилати не потрібно.

Для того, щоб почати виводити гроші з системи Western Bid, необхідно відсканувати або сфотографувати цифровою камерою, а потім надіслати нам наступні документи:

Копію паспорта — розворот з фотографією.
Документ, що підтверджує місце проживання (або штамп про прописку в паспорті). Якщо ви не мешкаєте за місцем прописки, надайте будь-який документ із зазначеними у ньому вашим ім'ям і адресою проживання. Адреса, вказана при реєстрації в Western Bid, має збігатися з адресою на наданих документах, незалежно від того, проживаєте ви за цією адресою в даний час чи ні.


Заповнену і підписану Форму Підтвердження Реєстрації.
Копію довідки з ідентифікаційним кодом (Картка платника податкiв) або інший документ, де вказано ІПН.
Документи мають бути відправлені перед оформленням першого запиту на виведення грошей, а також в разі зміни реєстраційних даних. Для роботи в американській системі Western Bid (отримання грошей в USD $), документи слід завантажити через форму завантаження в Особистому Кабінеті. Для цього в правому верхньому меню натисніть на чоловічка, і у меню, що відкриється, натисніть на пункт "Завантаження документів":
Документи розглядаються протягом 1-3 робочих днів. Результатом позитивного розгляду документів є статус «Підтверджено» в розділі «Мій профіль» Особистого Кабінету клієнта в системі Western Bid, як показано на малюнку нижче:
Для роботи в європейській системі обслуговування Western Bid (отримання грошей в євро), необхідно завантажити документи, пройшовши за цим посиланням. Відео про те, як довантажити документи в європейську систему дивіться нижче:
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом