Чим відрізняється картка Divvy від інших карток?

Працюємо з
Процедура замовлення картки Divvy, а також основні правила користування нею, описані в іншій статті. Нижче наведені найбільш поширені запитання:
Чи можна оформити картку Divvy через Western Bid, якщо вона була у вас раніше?
Картка може бути оформлена через Western Bid тільки в разі, коли у вас немає іншої картки Divvy, зареєстрованої на той самий e-mail, a ваші ім'я та прізвище відрізняються від вже наявних в системі Divvy.
Чи можна переводити гроші з однієї картки Divvy на іншу?
Виведення коштів на картки Divvy можливе тільки за запитом з Особистого Кабінету клієнта Western Bid. Перекази між картками клієнтів, а також поповнення картки будь-яким іншим способом неможливі.
Чи можу я зробити в рамках свого акаунта Divvy віртуальну картку?
Це можливо тільки в разі, коли у вас є позитивний баланс на рахунку Divvy. Ви можете оформити віртуальну картку і перекинути на неї частину балансу або весь баланс, що на акаунті Divvy. Також можна переводити гроші зі своєї фізичної карти на віртуальну і назад. Віртуальної картою не можна розраховуватися в супермаркеті.
Чи працює картка у всіх магазинах, що приймають MasterCard?
Картка призначена здебільшого для оплати комісії Ebay і Etsy, проте багато наших клієнтів користуються нею щодня для різних потреб. Ми не гарантуємо, що картка буде працювати в тому чи іншому магазині.
Чи можна перезамовити картку, наприклад, у випадку втрати або псування?
Так, можна. Для цього потрібно написати нам в Особистому Кабінеті Western Bid в розділі меню "Служба підтримки".
Картка має американську billing address, чи не буде з цим проблем?
Навпаки, американські картки приймають до оплати охоче, особливо в інтернеті. Нам не відомі випадки будь-яких негативних наслідків використання картки Divvy.
Якщо у Вас залишились питання, скористайтеся пошуком
Або зверніться до служби підтримки:
0 800 211 581
Безкоштовно в робочі дні з 10.00 дня до 2.00 ночі за Києвом